Szanowni Rodzice przyszłych tenisistów!
Koleżanki i Koledzy Trenerzy!

Akademia Tenisowa Karoliny Woźniackiej (AKW) rozpoczyna realizację swojego programu w Polsce. Nie jesteśmy typową szkołą tenisa, nie wiążemy się z żadnym konkretnym klubem tenisowym. Jesteśmy niezależną fundacją, powołaną po to, aby przekazać doświadczenia szkoleniowe i wychowawcze, które złożyły się na rozwój i sportowy sukces mojej córki, Karoliny.

Nie chcemy zastępować Was, Koleżanki i Koledzy Trenerzy, ale współpracować z Wami dla dobra dzieci – być może przyszłych mistrzyń i mistrzów tenisa. Mamy wiedzę i doświadczenie, osiągnięte ciężką pracą całego zespołu ludzi. Dlaczego nie miałyby z niego skorzystać Wasze dzieci, ale także Wy, Koleżanki i Koledzy Trenerzy. To, czego nauczyliśmy się przez lata treningów i udziału w turniejach tenisowych na całym świecie, chcemy przekazać za pośrednictwem Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej. Jej nazwa to nie chwyt reklamowy, to oferta nowoczesnego, kompleksowego programu nauczania i rozwoju kariery sportowej, którą przeszła moja córka, Karolina i z której jestem dumny!

Kochamy tenis, dlatego chcemy wspierać rozwój tej dyscypliny sportu w Polsce. Pragniemy współpracować z Polskim Związkiem Tenisa, instytucjami sportowymi, samorządami i wszystkimi, którym zależy na tym, aby dawać szansę utalentowanym, młodym Polakom.

Życzę Wam, Szanowni Rodzice, siły i determinacji, bo wiem, ile wyrzeczeń i trudu potrzeba poświecić dziecku, które pragnie grać w tenisa i przygotowywać się do kariery profesjonalnej.

Koleżanki i Koledzy Trenerzy, mam nadzieję, że kiedyś z dumą będziecie patrzeć na Waszych podopiecznych, odbierających nagrody za swoją pracę i lata treningów.

Zapraszam do współpracy!

Piotr Woźniacki
Prezydent AKW