Program AKW
Podstawowe informacje na początek

Oferta Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 14 lat. AKW realizować będzie program w kilku ośrodkach w Polsce. Podstawowe zajęcia odbywać się będą podczas weekendowych zgrupowań. Na program weekendowego zgrupowania składać się będą następujące elementy szkolenia sportowego i mentalnego:

  • zajęcia praktyczne na korcie prowadzone przez najlepszych trenerów polskich i zagranicznych;
  • zajęcia ogólnorozwojowe;
  • wykłady z psychologii sportu dla dzieci, rodziców i trenerów;
  • wykłady z dietetyki sportowej dla dzieci, rodziców i trenerów;
  • wspólne posiłki (obiady i kolacje)

Zarejestrowani studenci AKW otrzymają specjalny indeks oraz koszulki AKW.

Latem AKW zamierza zorganizować dwutygodniowe obozy dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych dzieci w wieku od 6 do 9 lat AKW planuje zorganizowanie cyklu turniejów minitenisa o Puchar Karoliny Woźniackiej.

Od marca AKW rozpocznie prezentację swojego programu, spotkania z rodzicami oraz młodymi tenisistami z udziałem Prezydenta AKW, Piotra Woźniackiego oraz kadry trenerskiej. Już dziś można wypełnić wstępną aplikację do AKW. Przesłanie wstępnej aplikacji nie rodzi żadnych zobowiązań, natomiast kadrze AKW pozwoli bezpośrednio kontaktować się z zainteresowanymi, informować o organizowanych przez AKW przedsięwzięciach i planach rekrutacji.

Wysokość opłat, program stypendialny i rabatowy dla studentów AKW zostaną przedstawione podczas spotkań kadry AKW z rodzicami.

WSTĘPNA APLIKACJA DO AKW DO WYPEŁNIENIA ONLINE